niedziela, 27 stycznia 2013

Carnival

27.01. - karnawał w pełni. Dziś mam parę trików, nowości na ten czas. Sprawdzają się również gdy w ostatniej chwili nam coś wyskoczy i nie mamy dość czasu na wyszykowanie się.

1. Świeże spojrzenie
Jasny cień do powiek przywróci spojrzeniu blask i świeżość. Najlepszy jest lekko opalizujący, w odcieniu beżu, łososia, jasnego różu lub delikatnego złota. Można go nałożyć na całą górną, ruchomą powiekę lub musnąć tylko wewnętrzne kąciki oczu.


Podwójny cień do powiek Color Trend AVON ok. 20zł

2. Balsam w puszce
Nie dość, że praktyczny, odświeżający to jeszcze ma genialne opakowanie. Polecam te trzy ostatnie, do wyboru w trzech smakach: cola, banana i orange (29zł).

Springfield

3. Podkład idealny
Aby pasował idealnie, jego odcień sprawdzaj na linii żuchwy. Kosmetyk powinien niezauważalnie stapiać się ze skórą szyi. Taki makijaż będzie naturalny i świeży.

Match Perfection Rimmel, 36zł

4. Maskara
Stosując trik makijażystów nakładaj ją zawsze z obu stron włosków - najpierw od góry, potem z dołu. Rzęsy zyskują megaobjętość i długość. Oczy optycznie się powiększają, spojrzenie nabiera głębi.

False Lash Effect Max Factor, ok. 32zł


5. Dezodorant
Musi chronić i jednocześnie nie może zostawiać śladów na ciuchach - rozwiązaniem jest Garnier Invisible przeciw przebarwieniom i plamom. Dostępny w kulce i z atomizerem.


Garnier Invisible, 11zł


Mam nadzieję, że porady były  pomocne :)
Katy

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz